Chung shi

Chung shi – bota jako osobní trenér

Objevte znovu, spolu s Chung Shi, jak příjemná a osvěžující může být prostá chůze. Více informací o AuBioMo® (Automatic Biomechanical Movement) ZDE.

KINEOS nabízí špičkovou balanční obuv

KINEOS nově nabízí špičkovou obuv německé značky Chung Shi. Chung Shi je společnost založená před deseti lety s cílem navrhovat a vyrábět obuv zlepšující celkovou funkci pohybového aparátu. Boty Chung Shi jsou doporučovány jako podpůrný prostředek fyzioterapie. Time to balance – moto Chung Shi vyjadřuje základní princip fungování tohoto typu obuvi.

chung-shi-boty-osobni-trener

Funkce

Speciální tvar podrážky se dvěma plochami a hranou nutí Vaše nohy během chůze do přirozeného aldorytmu pohybu pro který se vyvíjely po miliony let bosé chůze po přírodních površích. Během stání pak “balancujete” na hraně a tělo se přirozeně uvolní – malými neustálými korekcemi postoje se vyrovnává do optimálně vzpřímeného stoje. Do procesu chůze i balancování tak zapojíte mnohé svaly o jejichž existenci Vaše tělo již (možná) ani nevědělo.  Balancování a neustálé drobné korekce vzpřímeného postoje Vás při chůzi uvolní a pomohou Vám odstranit bolesti zad související s nesprávnými stereotypy chůze a držení těla.

S čím chung shi pomůže?

  • zlepšení návratu žilní krve, zlepšení lymfatické cirkulace
  • předchází syndromu diabetické nohy
  • zmírňuje bolest zad, dolních končetin
  • zpevnění svalového aparátu

“Obuv Chung-Shi získala prestižní certifikaci AGR a právem se může označovat jako “back friendly” produkt, tedy produkt s příznivým účinkem na Vaše záda ( www.agr-ev.de ).”

agr_aubiomo_english_webAuBioMo® (Automatic Biomechanical Movement)