Neurac

Neurac na přístroji Redcord® pomáhá pomocí opětovného obnovení neuromuskulární kontroly, minimalizovat nestabilitu a následně snižovat bolest u akutních, chronických stavů pohybového aparátu. Cvičení v závěsu umožňuje přesné dózování zátěže!
  • Popis

Neurac a Recdord®

Norská inovativní terapie v Plzni!

Redcord suspension trénink

Redcord suspension trénink

Neurac ( Neuromuscular activation) na přístroji Redcord® je moderní rehabilitační přístup, který je prováděn pod kontrolou terapeuta na přístroji Redcord®. Neurac koncept je založen na aktivním přístupu klienta a terapeuta k léčbě, jejímž cílem je zlepšení fyzického a psychického stavu klienta a dlouhodobé odstranění indispozic. Neurac umožňuje výbornou diagnostiku tzv. weak links (slabých článků) a nastavení individuální terapie. Diagnostika a samotná terapie probíhá na Redcord® přístroji v otevřených a uzavřených kinetických řetězcích. Neurac umožňuje trénink senzomotorických a stabilizačních funkcí organizmu a zvýšení svalové síly.

Mezi hlavní výhody systému patří individuální diagnostika, okamžitá kontrola terapeutem, možnost přesného dávkování progrese zátěže během terapie a nastavení individuálního cvičebního plánu.

Neurac koncept není omezen věkem ani fyzickou kondicí. Pomocí této metody tak mohou zlepšovat své pohybové schopnosti jak děti, či senioři, tak aktivní i profesionální sportovci.