Sortiment Formthotics®

Formthotics® blue

1950,-

Univerzální flexibilní podpora nohou střední hustoty vhodná zejména pro ty, kteří tráví na nohou většinu času.  Nejčastější používané stélky pro běžnou chůzi.

Formthotics® red

1950,-

Pevné stélky které jsou vhodné při velkých zatíženích pohybového aparátu. Stélky jsou přizpůsobeny velkému a opakovanému nárazu, smyku a hmotnosti.

Formthotics® dual density RB

1990,-

Spojení dvou pěn různých hustot – modrá podkladová zabezpečuje pevnou oporu nohou, měkká červená pěna zajišťuje maximální komfort a pohodlí v botě. Ideální pomůcka pro chůzi a běh.

Formthotics® shock stop

2050,-

Spojení dvou pěn různých hustot – pevná černá vrstva je stejná, jako u vložek typu black, horní vrstva má 5x větší absorbci nárazů. Ideální pro diabetiky, stavy po TEP kolen, kyčlí a při degenerativních onemocněních nohou.

Formthotics® black

1950,-

Nižší pevné stélky vhodné pro větší zátěž.  Pro svou dlouhodobou životnost vhodné do pracovní obuvi, nebo kopaček a bruslí.

Formthotics® golf

2400,-

Speciální stélky pro pánské a dámské golfové boty. Jsou tvořeny dvěma vrstvami různých hustot a opatřeny perforací ve špičce.

Formthotics® low volume

2050,-

Nízké stélky které jsou na šířku zúženy a ztenčeny ve špičce. Mají speciální perforaci, která zlepšuje prodyšnost v botě. Vhodné do pánských i dámských společenských bot.

Formthotics® junior 1-4

1100,-

Speciálně tvarované 3/4 stélky, určené pro děti od 2 let věku.